Головний принцип очищення організму

Share on Facebook

 
Виявляється, все всередині нас задумано так, щоб без всяких втручань ззовні виводити токсини, видаляти шлаки, чистити печінку, нирки і кишечник, регулярно оновлюватися та повертати здоров‘я, що похитнулося.

149

Тому достатньо лише повернути собі давні звички, закладені в організм від народження — і процес самоочищення налагодиться в одну мить.

По-перше, дайте організму води

Звичайної чистої питної води без всяких сторонніх домішок. Тридцять п’ять мілілітрів на кілограм тіла — і вода сама виведе всі вільні радикали, всі позитивні іони, всі отруйні речовини, якими ви примудрилися засмітити організм протягом дня.

Пийте воду (не чай, не сік, не морс, які сприймаються тілом як їжа, а саме воду) за півгодини до їжі або через дві години після, випивайте дві склянки води вранці перед сніданком — і вона все вимиє.

По-друге, нагодуйте себе здоровою їжею

Овочі та фрукти — природні двірники шлунково-кишкового тракту, немає нічого простішого та кориснішого, ніж овочевий салатик з кожним прийомом їжі, яблучко на перекус або морквина з медом на десерт.

Не захоплюйтеся вуглеводами в поєднанні з білками, дотримуйтесь принципів роздільного харчування — і у вас просто не буде тих кілограмових відкладень шлаків у внутрішніх органах, якими так лякають автори очисних програм.

По-третє, худніть

Не екстремальними методами і гоночними швидкостями, а спокійно і без праці, даючи організму нескладне фізичне навантаження та не допускаючи переїдання. Жирові клітини — рідний дім для токсинів, тому — просто не плодіть їх.

По-четверте, дихаєте чистим повітрям

Навіть якщо у вас немає можливості облаштувати своє житло в екологічно чистому місці — кожні вихідні проводите за містом, їдьте у відпустку подалі від цивілізації, займіться дихальною гімнастикою на природі, увімкніть легкі в загальний процес очищення.
По-п‘яте, негайно відмовтеся від шкідливих звичок

Ніякими дорогими програмами і методиками, ніякими природними механізмами неможливо мінімізувати шкоду від алкоголю, куріння та вживання наркотиків, будь-яких, навіть легких.

Сьогодні існують сотні успішних методик позбавлення від залежностей — просто підберіть найбільш підходящу й рятуйтеся.

По-шосте, зосередьтеся на натуральному

Натуральна косметика на основі глин, натуральні тканини до тіла, натуральна їжа без консервантів, натуральні матеріали в інтер’єрі вашого будинку …

Нехай не всі, але більшість речей, з якими ви стикаєтеся по життю, будуть природними.

Людина, яка не заважає сама собі — ідеальна. Спробуйте.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: