Майбутнє Ямайки може стати органічним!

Share on Facebook

 

jamaika

На відкритті дводенного бізнес-семінару Європейського ринку натуральної й органічної продукції, що відбувся 15 жовтня 2009 р. у Нью-Кінгстоні (Ямайка), голова Агроінвестиційної корпорації ямайського Міністерства сільського господарства та рибальства Девід Лове заявив, що вже найближчими роками на Ямайці значно розшириться органічне фермерство.


«Є всі можливості для розвитку та зростання в країні натурального й органічного сільського господарства. Не останню роль відіграє державна підтримка цього сектору», – наголосив він.


На думку Лове, Ямайці слід якнайшвидше переглянути попередні стратегії та виконання планів у природному й органічному сільському господарстві, проаналізувавши поточну політику та чинні стандарти. Слід звернути увагу на регуляційні норми щодо маркування органічної продукції для внутрішньої та міжнародної торгівлі.


Також необхідно налагодити систему освіти, щоби розібратися в основних принципах органічного сільського виробництва та забезпечити посадовців можливістю здобувати важливі технічні знання.


Доктор Лове відзначив, що за останні десять років значно посилився інтерес до органічної їжі та натуральних продуктів і їх дедалі більше використовують.


«Мусимо усвідомлювати, що органічна продукція не спроможна замінити традиційне сільське господарство. Головне – справді переконатися, що це доповнює виробничу потужність, а також, з огляду на унікальність ямайської продукції, і взаємозв'язки з експортними ринками», – зазначив він, додаючи: «Останнім часом ми отримуємо численні запити від закордонних партнерів на виробництво імбиру, а покупці прагнуть гарантії, що ми здатні працювати послідовно, якісно та вкладаючись у строки. Мало того, попри торішній економічний спад, запити на органічну продукцію не припинялись».

 

www.freshplaza.com


Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 01-02 (05)' 2010


 
 

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: