Автомат видає газировку після «обніманнячок»

Share on Facebook

 
Компанія Coca-Cola, найбільший в світі виробник безалкогольних напоїв, встановила в будівлі Національного університету Сінгапуру автомат, що видає газовану воду кожному, хто його обійме.


97

Машина встановлена ​​в рамках прийнятої компанією концепції «Open Happiness» («Відкрийся щастю»). На автоматі, виконаному у фірмовій червоно-білій колірній гамі Coca-Cola, великими літерами написано «Hug Me» («Обійми Мене»). В обмін на обійми він видає пляшку коли.

Раніше в рамках концепції «Open Happiness» Coca-Cola встановлювала «щасливі» автомати в декількох містах світу. Так, в 2011 році «щедрий» автомат був розміщений біля Московського державного університету на Воробйових горах. Разом з банкою або пляшкою з напоєм машина видавала клієнтам футболки, квіти та інші подарунки. Схожий автомат, встановлений в січні 2010 року в одному з коледжів США, видавав замість однієї відразу кілька пляшок Coca-Cola, а також квіти і піцу.

Компанія Coca-Cola була заснована в 1892 році. У 2010 році вона посіла третє місце в рейтингу найдорожчих брендів світу за версією Interbrand, вартість її торгової марки оцінили в 34,8 мільярда доларів. Кампанія «Open Happiness» стартувала в 2009 році.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: