Органічні продукти у світі INTERNET

Share on Facebook

online_shopping

Населення планети невпинно зростає. Кожен шукає шлях до найліпшого комфортного життя, не виключенням є і сфера споживання. Тут у пригоді стає комп’ютер та підключення до мережі Internet, без якої вже не можна уявити собі життя сучасної людини. Доступ до глобальних ресурсів світу дає можливість знайти будь-яку інформацію, людину, товар, одним словом, все, що забажаєте. Окремим масштабним показником розглядається онлайн-торгівля.

 

Популярність Інтернет-покупок зростає шаленими темпами протягом останніх шести років. Робити покупки через Інтернет сьогодні воліють більше мільярда осіб, тобто приблизно кожен п’ятий-шостий житель планети (причому майже третина таких покупців проживає в Європі).

Не виключенням є і органічний ринок. Онлайн-магазини органічних товарів, кількість яких постійно зростає, пропонують покупцям новий спосіб отримати якісні здорові продукти, не виходячи з дому. Коли шопінг був таким простим?

Знайти натуральні та свіжі органічні продукти у всесвітній павутині зовсім нескладно. Просто введіть потрібний Вам товар у будь-якому пошуковику. При цьому на Вашому екрані з’явиться перелік виробників певного продукту з усього світу.

 

shoppingБільшість із них пропонують сезонні органічні продукти – овочі, фрукти, квіти, які будуть доставлені Вам протягом дня просто з грядки.

На перший погляд, онлайн-покупки – складний, незрозумілий процес. Покупець може лише заочно побачити обраний товар і сумніватися у його якості. Проте вихід є! Ви можете домовитися з виробниками продукції та відвідати господарство, аби на власні очі переконатися у якості та безпечності бажаних продуктів. Думаємо, Ваш страх розвіється, а онлайн-покупки стануть життєздатним рішенням заощадити Ваш час та отримувати всі товари, навіть ті, які складно знайти у найближчих супермаркетах у зручний для Вас час.

Попри таку зручність і популярність онлайн-покупок, Ви як споживач повинні звертати увагу на якість та безпечність обраних продуктів.

 

  

Тому нижче ми наводимо пам’ятку для споживачів.

 

  1.  Упевніться, що продукція, яку вам пропонують, 100% сертифікована та органічна. Перевірте на продукції наявність маркування: «сонях» з надписом ORGANIC FARMING або ж новий «євролисток». Шукайте інформацію на сайті виробника, не соромтесь запитати особисто. Перевірити достовірність інформації можна на сайті сертифікуючої компанії, яка робила перевірку. Запам’ятайте самі й перекажіть друзям, що продукт, який не має органічного сертифікату, виданого уповноваженим акредитованим сертифікуючим органом, не може вважатися органічним.
  2.  На відміну від звичних магазинів, Ви не зможете оцінити візуально та на запах якість продукції, яку купуєте. Тому перед тим, як зробити замовлення, уважно вивчіть умови гарантії, обміну та повернення продукції у разі її невідповідності Вашим сподіванням. Нині більшість компаній упроваджують політику обміну чи відшкодування неякісного товару, аби зберігати за собою позитивну репутацію. Крім того, перевірте достовірність контактної інформації: фізичну адресу та номер телефону. Немає нічого гіршого чекати своє замовлення, яке запізнюється, маючи лише e-mail адресу.
  3.  Обов’язково домовляйтеся про конкретний час доставки Вашої покупки. Уточніть вартість доставки замовлення, аби уникнути непорозумінь.
  4. Ознайомтесь із політикою конфіденційності сайту. Зазвичай онлайн-магазини збирають особисту інформацію, накшталт домашньої адреси, номера телефону, електронної адреси. Переконайтесь, що ваші персональні дані не будуть розголошені стороннім особам. Перевірте рівень захисту web-сайту магазину. Адреса захищеного і безпечного сайту міститиме букву S у префіксі адреси http (https://) та відображатиме невеликий символ замку в правому нижньому кутку екрана браузера.
  5. Купуючи в Інтернет-магазині, треба звертати увагу на реквізити свідоцтва державної реєстрації підприємця-власника магазину. Це не завадить на той випадок, якщо товар виявиться неякісним і доведеться вимагати заміну або повернення грошей. Також вимагайте сертифікат якості. Крім цього, на сайті магазину мають бути адреса його розташування і телефони.

 

Неважливо, що Ви шукаєте: свіжі органічні овочі або фрукти, м’ясо чи молоко, десерти, вино чи пиво, повидло або сироп, сік чи мед, каву, чай чи може щось інше з незчисленної кількості продуктів, Ви зможете знайти багато високоякісних виробників органічної продукції онлайн не лише в Україні, але й у будь-якому куточку світу.


 

Інна Колесник,

Федерація органічного руху України


Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 07-08 (09)' 2010

Коментарі (2)
2Середа, 27 травня 2020, 04:58
OKUDAI18PRO
OKUDAI18PRO
1Середа, 13 травня 2020, 17:16
TH8GW1M97 У вас не израсходован бонусный счёт внутри на сайте www.yandex.ru
TH8GW1M97 У вас не израсходован бонусный счёт внутри на сайте www.yandex.ru

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: