Найбільші авіакомпанії Китаю пригощатимуть пасажирів кримською винною продукцією

Share on Facebook

 

Китай зацікавився кримськими винами, про що свідчать зустрічі і переговори директора заводу шампанських вин «Новий Світ» Яніни Павленко в рамках візиту в КНР кримської делегації.


441

У ході перебування в столиці Китаю, в середу, був підписаний контракт з пекінською компанією «Charming Wines» на поставку продукції «Нового Світу», а також контракт з мережею ресторанів українсько-російської кухні в Китаї.

Яніна Павленко зазначила, що спочатку це буде один контейнер - 8 тисяч пляшок продукції. Вона акцентувала увагу, що наступні поставки будуть залежати від можливостей виробника. За її словами, завод дуже зацікавлений у розвитку китайського ринку.

Проявила величезну зацікавленість до кримської винної продукції і корпорація «Хайнаньські Авіалінії» (HNA), причому не тільки з метою закупівель вина для обслуговування пасажирів на рейсах, але й оптових поставок. «Експорт та імпорт - лише частина діяльності великої корпорації, основною з яких є авіаперевезення», - пояснив віце-президент і генеральний менеджер експортно-імпортного управління холдингу Гао Фен в ході зустрічі в четвер у штаб-квартирі корпорації у м. Хайкоу, адмінцентру провінції Хайнань.

В основному представлена ​​їм структура займається авіаційним і аеропортівським обладнанням, але з цього року вирішила зайнятися імпортом вин. «За перший квартал наш імпорт склав $ 600 тис., а до жовтня - вже перевищив $ 10 млн., причому лише на острові Хайнань», - проілюстрував цифрами темпи зростання винного експорту Гао Фен.

Він додав, що постачання їх компанія почала з продукції Франції та Австралії, потім інтерес викликали і кримські вина. У 2008 році представники корпорації відвідали завод шампанських вин «Новий Світ», а в цьому році, дізнавшись про візит кримчан на Хайнань, ініціювали зустріч.

За словами Гао Фена, вони планують постачати переважно сухі червоні й білі вина у великі компанії та держструктури, не тільки в провінцію Хайнань, але і в інші регіони.Крім того, не виключається поставка продукції і великим супермаркетам. HNA, приватна авіакомпанія, заснована в 1989 році, входить до четвірки найбільших авіапідприємств КНР за розміром флоту (96 літаків) і здійснює регулярні місцеві і міжнародні рейси, має близько 500 призначень з Хайнаня і дев'яти аеропортів материкового Китаю, крім того, займається чартерними перевезеннями.

«Упевнена, що кримський виноробний ринок зможе зробити вам пропозицію, від якої ви не зможете відмовитися», - заявила Яніна Павленко. Директор заводу пообіцяла дати доручення зайнятися підготовкою комерційної пропозиції по продукції різного діапозона - від дешевого до елітного, нагадавши, що за часів СРСР, до початку перебудови, «Новий Світ» поставляв в КНР по 180 тисяч пляшок шампанського на рік.

Яніна Павленко зазначила широкі можливості співпраці китайських імпортерів і з іншими виноробними підприємствами, яких у Криму налічується близько 40. «Крим може запропонувати китайським споживачам широкий спектр вин в самому великому ціновому діапазоні» - запевнила вона. Директор заводу повідомила, що протягом останнього півроку китайські імпортери неодноразово виходили на виноробів в Криму, в тому числі ГПЗШВ «Новий Світ».

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: