Прибирання пластику з вулиць у М'янмі

Share on Facebook

 

chief-minister-pk-dhumal-at-launch-of-polythene-clean-up-operation-in-himahcal

10 вересня 2010 р. молоді люди з кількох конфесій в Мандалаї – другому за величиною місті М’янми, в черговий раз намагалися поліпшити екологічну обізнаність населення шляхом проведення щомісячної акції збору поліетиленових мішків.

Близько 150 християнських, мусульманських та буддійських добровольців вийшли на вулиці Мандалаю, у громадські місця, намагаючись боротися зі зростаючими обсягами сміття та екологічними проблемами, викликаними викинутими пластиковими мішками, які повсюдно роздаються магазинами, ресторанами, використовуються як на базарах, так і для збору хатнього сміття.

Замість того, щоб утилізувати використані пакети належним чином, люди часто викидають їх за межами свого будинку, просто на вулиці або в будь-де сільській місцевості.

"Ці пакети не просто огидно виглядають, а ще й негативно впливають на навколишнє середовище", - сказав Куав Тхо Аунг, який особисто уже втретє приймав участь у зборі пластику, з того часу як ці акції розпочались у січні.

"Попадаючи в землю, вони згубно впливають на ґрунт, рослини гірше ростуть", - пояснює він.

Акції координується місцевою Молодіжною Чоловічою Хистиянською Асоціацією, яка забезпечує учасників питною водою, рукавицями, контейнерами для збору пакетів.

"Нам вдалося зібрати разом як приватних осіб, так і членів різних релігійних організацій, щоб спробувати зробити навколишнього середовища здоровішим та зеленішим", - розповів У Сое Хла з YMCA Мандалай.

"Збираючи пакети, люди починають усвідомлювати, яке лихо несуть ці мішки і намагаються робити ще більше для захисту навколишнього середовища", - сказав буддійський доброволець У Тхве Со.

Муніципальний орган - Мандалайський Комітет міського розвитку ще в червні 2009 р. ухвалив рішення про повну заборону використання поліетиленових пакетів і оголосив місцевість зоною, вільною від поліетиленових пакетів і послідовно намагається реалізувати ці плани в повному обсязі.

 

http://www.ucanews.com/2010/09/10/keeping-plastic-off-the-streets/ 

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: