Часте вживання аспірину шкодить зору

Share on Facebook

 

Дослідники з Інституту нейробіології і Академічного медичного центру з'ясували, що літні люди, які часто приймають аспірин схильні до макулодистрофії - захворювання, яке веде до втрати зору.


аспіринГолландці впевнені, що аспірин не викликає втрату зору і він же загострює макулодистрофію. На сьогодні дуже багато літніх людей щодня приймають аспірин через серцеві захворювання. У своєму дослідженні вони вивчили понад 4 700 медичних карт пацієнтів з Норвегії, Естонії, Великобританії, Франції, Італії, Греції та Іспанії, з них 839 чоловік, щодня приймають аспірин, 36 мали застарілу форму вологої макулодистрофії. А серед тих, хто користується анальгетиком на багато рідше зустрічалися такі захворювання.

Вчені з'ясували, що прийом аспірину впливає тільки на вологу форму захворювання, на його пізньої стадії. Керівник дослідження Де Хонг впевнений, що для людей із захворюваннями серцево-судинної системи, що приймають аспірин для запобігання погіршень, плюси медикаменту переважують ризик виникнення проблем із зором.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: