Цукор – токсин, що викликає епідемію ожиріння

Share on Facebook

 


Як стверджує професор педіатрії Каліфорнійського університету Роберт Ластіг, цукор необхідно внести в перелік токсинів, оскільки він викликає залежність і призводить до розвитку епідемії ожиріння.

 

цукорУчений впевнений, що впоратися з ожирінням не допоможуть ні дієти, ні тренування, оскільки ожиріння викликає метаболічний синдром. А це у свою чергу може мати наслідком гіпертонію, діабет, хвороби серцево-судинної системи. До того ж 80% ракових утворень пов'язані з хронічним надлишком цукру в крові.

І, як показує практика, від метаболічного синдрому захиститися повністю не можна, навіть якщо скоротити кількість цукру в щоденному раціоні й збільшити кількість фізичних навантажень.

Роберт Ластіг вважає, що причиною всіх лих є фруктоза, яка значно токсичніша за глюкозу. Саме фруктоза притупляє чотири смаки, які ми відчуваємо язиком. Тобто будь-який продукт стане смачнішим після додавання в нього цукру. Експерти кажуть, що щоденна норма цукру не повинна перевищувати 25 грамів на день, тоді як середньостатистичний американець споживає приблизно 150 грамів цукру щодня.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: