У холодну пору краще відмовитись від кави й калорійних булочок

Share on Facebook

 


Осінньо-зимовий період – завжди стрес для організму, адже він сам не розуміє, що йому потрібно, тому слід уважніше ставитися до свого здоров'я й харчування.

 

солодощіМайже всі зауважували, що як тільки починаються холоди, з’являється просто вовчий голод. Тому не дивно, що за осінь і зиму ми набираємо чимало зайвих кілограмів, які, на жаль, нітрохи не гріють. Із приходом непогоди наш спосіб життя кардинально змінюється: немає піших прогулянок,  більшість часу проводимо сидячи в приміщеннях. Крім того, відчуваючи фізичний холод, ми намагаємося зігрітися, але не тільки за допомогою теплого одягу, а й за допомогою жирної та ситної їжі.

Як правильно харчуватися

Потрібно засвоїти кілька правил. Продукти мають бути ситними і багаті корисними речовинами. Наприклад, замість калорійної булочки можна з'їсти тарілку якоїсь каші, що забезпечить організм потрібною енергією.

Друге важливе правило – правильно розподіляти щоденний раціон. Тобто не потрібно за один присід наїдатися до відвалу й півдня потім не їсти. Краще їсти мало й часто, але щоб перерва між прийомами їжі була не більше чотирьох годин.

Третє – меню: у ньому повинно бути побільше фруктів, зеленого чаю, сухофруктів, супів.

Намагайтеся якнайменше зігріватися за допомогою кави, оскільки надлишок кофеїну змушує організм накопичувати жир, тож краще у холодну пору краще підійдуть трав'яні чаї. Крім того, не забувайте про воду – обов’язково 6-8 склянок на день.

Як змінити сидячий спосіб життя, коли через холодний вітер або мороз немає бажання вийти на вулицю? Придбати абонемент і вперед на фітнес, танці, у тренажерний зал або басейн. А в обідню перерву виходи на прогулянку.

Ще одним хітом осінньо-зимового раціону повинна стати клітковина. Вона низькокалорійна й у комбінації з водою являє унікальний сорбент. Під впливом клітковини в дуеті з водою в організмі за сезон відбуваються революційні зміни: нормалізується жировий обмін, вирівнюється кислотність, відновлюється корисна мікрофлора.


Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: