ЄС та Канада домовились про рівнозначність власних органічних стандартів

Share on Facebook

 

Європейський Союз та Канада уклали угоду про еквівалентність органічних стандартів, за якими виробники кожної з країн вирощують свою продукцію.


органік лого, канада

Тривале вивчення правил органічного виробництва та систем управління якістю кожної зі сторін та гарячі дискусії, нарешті, увінчались результатом: стандарти органічного виробництва та контролю якості органічних продуктів у ЄС та Канаді, викладені у державних законодавчих актах, відтепер вважаються еквівалентними та не суперечать один одному.

ЄС включила Канаду до офіційного списку визнаних країн-постачальників органічної продукції 21 червня 2011 р. Канада, зі свого боку, 23 червня 2011 р. на урядовому рівні визнала всі органічні продукти з ЄС такими, що за якістю відповідають аналогічним продуктам, вирощеним усередині країни.

Досягнута домовленість і двостороннє визнання органічних стандартів спрощуватимуть і сприятимуть розвитку торгівлі органічною сільськогосподарською продукцією між країнами. Крім того, встановлені у кожній країні логотипи національного органічного виробництва дозволено використовувати на ринку іншої країни.

 

Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 09 (19)' 2011

Коментарі (2)
2Середа, 26 жовтня 2011, 10:32
Сергій Іванович
Треба й Україні просто ввести в дію цілком і повністю Законодавство ЄС щодо органічного виробництва, а не фантазувати з якимись своїми законами у Верховній Раді
1П'ятниця, 07 жовтня 2011, 11:35
Steve
It is very promissing news for global organic

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: