Філіппіни вирощують органік для корейського ринку

Share on Facebook

 

Влада філіппінського міста Себу вирощує органічні овочі у гірському районі Таптап (о. Себу), аби задовольнити попит 50 тис. корейських туристів, які відвідують Себу щороку, на безпечні натуральні продукти.


філіппіни

Проект лише набирає обертів. Спеціально для проекту гості з Кореї, які також беруть у ньому участь, привезли з батьківщини насіння кунжуту, шпинату, огірків, зеленої перілли, редиски та зеленої цибулі.

Поки що тут вирощують зелену цибулю на двох грядках. У горах Таптап погода зазвичай прохолодна. Тому вирощування насіння органічними методами – справжнє випробування. Попередні посадки огірків не зійшли через низьку родючість ґрунту, а редиску знищили шкідники. Проте учасники проекту не збираються опускати руки. Якщо таки проект досягне успіху, органічні овочі продаватимуть на місцевому ринку, тим самим заощадивши кошти гурманів кімчі на продуктах, які зазвичай доводиться імпортувати з Південної Кореї. У планах – навчити місцевих фермерів вирощувати традиційні корейські культури, застосовуючи методи органічного землеробства.

 

Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 09 (19)' 2011

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: