100-річний марафонець Фауджа Сінгх розкрив секрети довголіття: спорт, імбир, каррі та чай

Share on Facebook

 

Один з найстаріших марафонців планети 100-річний Фауджа Сінгх поділився секретами свого довголіття. Він радить завжди мислити позитивно, не намагатися змінити те, що ви змінити не в силах; займатися спортом і правильно харчуватися.


марафон, фуджа сінгт

У 1992 році колишній фермер Фауджа Сінгх, поховавши в Індії дружину і сина, переїхав до іншого сина до Лондона. В одному з інтерв'ю він розповідав, що був вражений тим, що його британські ровесники ведуть малорухливий спосіб життя, їдять жирне і списують своє погане самопочуття на вік.

Щоб підтримувати гарну форму Фауджа Сінгх почав бігати. Він не думав про участь у змаганнях, поки не зустрівся з тренером Хармандером Сінгхом. Під його керівництвом він підготувався до Лондонського марафону 2000-го року. Фауджу тоді було 89 років. У наступні десять років він встановив декілька світових, європейських і британських рекордів.

"Якщо хтось говорить мені, що я повинен припинити бігати, я просто ігнорую цю раду, тому що говорить, як правило, набагато молодша за мене", - говорить він.

В інтерв'ю газеті Daily Mail він розповідає, що намагається уникати нездорової їжі.Як приправа він використовує суміш імбиру і карі, а протягом дня випиває величезну кількість чаю.

Індус також вважає, що секрет довголіття полягає в позитивному ставленні до життя. Щоб відчувати себе щасливим, за його словами, необхідно займатися благодійністю, стежити за здоров'ям і уникати стресів.

"Якщо є щось, чого ви не можете змінити, навіщо переживати з цього приводу? Цінуйте те, що у вас є, і тримайтеся подалі від поганих людей", - радить він.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: