Учені хочуть годувати людей власною ДНК

Share on Facebook

 

Учені роблять несподівані заяви. Вони виступають за виробництво продуктів харчування з людини. Йдеться про виробництво желатину на основі людської ДНК.


днк

Дану ідею вирішили втілити в життя співробітники Пекінського університету хімічної технології.

Відомо, що експерименти проводяться вдало. Учені вживили людські гени в штам грибка, щоб одержати у великих обсягах рекомбінантний людський желатин. Желатин давно вже використовуєть у харчовій промисловості. А, за попередніми підрахунками, людський желатин може стати заміною тваринному.

Однак при спробах реалізації такого желатину, можливо, виникнуть проблеми з безпекою, хоча вчені й сподіваються на краще, адже людська версія дуже схожа на желатин, який отримують зі свиней, корів. Взагалі ж людський желатин уже давно використовується у фармацевтичній індустрії для виробництва певних вакцин і таблеток.

Пекінські фахівці переконані: їх желатин позитивно вплине на здоров’я людини. Приміром, японські вчені з Медичного університету Саппоро повідомляли про підвищений ризик розвитку алергії при застосуванні тваринного желатину. З людським не повинні виникнути подібні проблеми.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: