У Лондоні відкрили ресторан для тварин

Share on Facebook

 

На початку листопада у центрі Лондона було відкрито перший органічний ресторан для домашніх цуциків та котиків. Несподіваний пересувний ресторан «Lily’s Kitchen Diner» працюватиме ще до 23 грудня 2010 р.


ресторан для тваринКлієнти – собачки та котики – можуть вільно і безкоштовно скуштувати органічні смачненькі ласощі, в той час як їхні власники спокійно розглядатимуть баночки з різноманітними наїдками на продаж для своїх улюбленців.

 

Разом зі сніданками, обідами та вечерями, які запропонують у цьому незвичному ресторані, для домашніх улюбленців облаштували і зону відпочинку, де тварини можуть подрімати біля каміну на старовинному дивані або пограти в інтерактивні ігри на зеленому майданчику.

Спеціалісти з поведінки та травник завжди готові дати поради власникам домашніх улюбленців. У цьому закладі також нададуть послугу голкотерапії, де собаки, які страждають від міського стресу, зможуть розслабитися.

Ініціаторка відкриття такого ресторану, власниця крамниці органічного харчування для тварин, пані Моррісон ділиться: «Ми дуже раді, що маємо нагоду запропонувати нашим чотирилапим друзям та їхнім хазяїнам весело провести час та дізнатися чимало нового. Тим паче, що так ми зможемо персонально познайомитися з кожним нашим клієнтом і надовго залишатися у їхній пам’яті. Ми відкрилися саме перед Різдвом, аби подарувати незабутні емоції своїм старим і новим клієнтам»!


Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 01-02 (14)' 2011

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: