Фермер з Тунісу отримав Президентську нагороду

Share on Facebook

 

Президент Тунісу Зін аль-Абідін бен Алі цього року нагородив пана Абдельмаджіда Махджуба, органічного фермера з провінції Мануоба, почесним орденом Республіки та вручив сертифікат на отримання спеціальної Президентської винагороди Гран-прі на розвиток органічного сільського господарства.


туніс, фермер

Високу державну нагороду було присуджено фермеру з огляду на його вагомі зусилля щодо розвитку органічного виробництва в країні та просування своїх продуктів під державною маркою Тунісу, де на честь визнання та високої якості він також здобув декілька міжнародних нагород.

Президент бен Алі відзначив своє щире захоплення та повагу до пана Махджуба, який, працюючи на своїй фермі, просуває виробництво, переробку та експорт національних продуктів.

Відвідуючи господарство, глава цієї північноафриканської країни також високо оцінив успіх новаторського для країни методу сільського господарства та його внеску в зміцнення впливу Тунісу в різних країнах Європи та Америки.

У зв’язку з цим Президент також висловив потребу в розширенні площ під сертифікованим органічним виробництвом та просуванні цього сектора шляхом відкриття органічних крамниць на всій території країни, враховуючи зростаючий попит на органічні продукти.

Станом на кінець 2009 р. у Тунісі зареєстровано 1 911 операторів органічного виробництва, які разом обробляють близько 336 тис. га сертифікованих органічних угідь.

Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 12 (13)' 2010

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: