Свято органічних продуктів у Канаді

Share on Facebook

 

11-16 жовтня 2010 р. у Канаді тривав Національний тиждень органічної продукції. Розпочався він символічно якраз на День подяки і закінчився у Всесвітній день продовольства.


канада, органічна продукція

Протягом тижня споживачі, виробники та ентузіасти органічного виробництва взяли участь у великій кількості унікальних подій, запланованих по всій країні, – ярмарках, екскурсійних турах на органічні ферми, всенаціональному конкурсі рецептів, семінарах тощо. Цього тижня були відзначені всі органічні товари, які виробляються в країні.

Організаторами згаданого свята стали: Асоціація органічних трейдерів Канади, Об’єднання органічних виробників Канади разом з партнерами. Вони повідомляють, що нині в країні виробляють чимало органічних продуктів, тому доцільність такого свята більш ніж очевидна. Вони запевняють, що такий крок дозволить донести до споживачів користь органічних продуктів та залучити нових виробників. «Ми створили резонуючу альтернативну продовольчу систему, наростили постійно зростаюче коло споживачів та виробників, розробили національні стандарти органічних продуктів, працюємо над створенням національного логотипа органічних продуктів».

Крім того, саме до свята провінція Альберта підготувала сюрприз споживачам – уперше випустила на ринок органічне молоко канадського походження під брендом «O Organics». Уряд також вирішив відзначити важливість події й оголосив про надання фінансування у розмірі 150 тис. дол. на подальший розвиток органічного сектора та сприяння підвищення якості національних продуктів.

Варто додати, що органічний сектор Канади щороку зростає на 15-20%. Проте навіть за такого зростання близько 80% органічної продукції надходить на ринок з інших країн. А це майже 2 млрд дол., які могли б залишатися на внутрішньому ринку. Тому тут є куди розвиватися. Тим паче, що вартість цього ринку нині достатньо висока, щоб бути цікавим для новачків та для консолідованого розвитку.

Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 11 (12)' 2010

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: