Філіппіни приймали гостей міжнародних курсів

Share on Facebook

 

philipenes

У липні 2010 р. в столиці Філіппін Манілі Азійською організацією продуктивності для фахівців у сфері акредитації, сертифікації, торгівлі, а також для представників органів державної влади було проведено міжнародні тренінгові курси «Стандарти і система сертифікації органічного виробництва та переробки». 24 учасники з Японії, Малайзії, Тайваню, В’єтнаму, Індії, Пакистану та інших країн Азії прослухали курс лекцій директора компанії «Organic Services GmbH» (Німеччина) Геральда Херрманна та його колег – провідних експертів із США та Японії.


Теми лекцій стосувалися історичного розвитку органічних гарантійних систем, вимог основних діючих регулювань (ЄС, США, Японії) та приватних органічних стандартів, їх інспекцій, сертифікації, нагляду й акредитації. Активно обговорювалися питання міжнародної торгівлі, що базується на цих системах, зокрема бар’єри, які вони створюють через відмінність між ними. Таким чином, учасники розробили варіанти, наприклад, того, як гармонізувати органічні системи в їхньому регіоні. Інструментарій «Глобального доступу до органічного ринку» (розроблений спільно з IFOAM, FAO та UNCTAD) було взято як керівництво для проведення згаданої гармонізації.


Важлива дискусія розгорнулася навколо організації систем внутрішнього контролю дрібних фермерів. Адже нещодавно Міжнародна сільськогосподарська рада зазначила, що продовольча безпека людства залежить від зміцнення ролі малих фермерських господарств і впровадження сталого й органічного виробництва.


Учасники семінару навчалися проводити інспекцію органічних ферм, документально фіксувати результати інспекції та сертифікації, взяли участь у розробці плану дій для розвитку цільового сегменту органічного внутрішнього та експортного ринків.


Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 09 (10)' 2010


Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: