Небезпечна їжа для шлунка

Share on Facebook

 

Всі ми знаємо, що шлунок треба берегти, але замислюємося про це звичайно тільки тоді, коли він вже болить. Я пропоную змінити цьому правилу і все-таки згадати про те, що ж шкодить нашому шлунку - і можливо навіть трохи змінити свої звички заради власного здоров'я.


не здорове харчування

Зрозуміло, в першу чергу треба прибрати очевидно шкідливі речі. Позбавляємося від звички доїдати завалялися в холодильнику продукти, а також будь-яку їжу з простроченою датою. Зовні все це може і не виглядати зіпсованим, але навіщо грати в рулетку з гнильними бактеріями?


Виключаємо максимум хімікатів. В принципі самими шкідливими для здоров'я вважаються синтетичні фарбники і консерванти. Але у шлунку свою думку з цього приводу: для нього небезпечніше всього підсилювачі смаку, які стимулюють надлишкове виділення травних соків і можуть спровокувати гастрит або навіть виразкову хворобу.

В принципі, аналогічно діє гостра їжа і більшість спецій - вони теж стимулюють виділення травних ферментів. У невеликих кількостях це навіть корисно, оскільки поліпшує травлення. Але тут треба знати міру: трохи переборщити - і знову здрастуй гастрит.
Міра важлива і відносно жирів. У невеликих кількостях жири необхідні для нашого здоров'я. Але коли їх занадто багато, травлення порушується, адже мало того, що жир сам по собі важко перетравлюється - він ще й обволікає всю іншу їжу, порушуючи доступ ферментів до неї. Нормальне співвідношення жирів, білків і вуглеводів - 1:01:03.

А от щодо смаженого і копченого ніякої заходи немає. Речовини, що відповідають за красиву золотисту скоринку і особливий приємний смак - все стимулюють запалення. Тому смажена і копчена їжа шкідливі за визначенням. Звичайно, ступінь отриманого шлунком шкоди залежить від кількості з'їденого, але шкода в будь-якому випадку буде.

Власне, з конкретними продуктами на цьому можна закінчити. Але не тільки дієта впливає на шлунок - культура харчування не менш важлива.

В першу чергу треба уникати переїдання. Навряд чи ви можете їсти один раз на день, при цьому не перевантажуючи шлунок. З іншого боку, постійно щось жувати - теж дуже шкідливо. Правильний ритм харчування - 2-3 рази на день, причому в проміжках між прийомами їжі треба виключити будь-які «перекушування». Всякі соки, печиво і цукерки - тільки під час однієї з 3-х обов'язкових трапез.

Всі знають, що шкідливо їсти всухом'ятку. Це дійсно так. Але «не всухом'ятку» для більшості людей означає одне з двох: або обов'язковий суп на обід - або запивання будь-якої їжі водою або чаєм. Зрозуміло, обидва ці варіанти краще, ніж нічого. Але насправді що бульйон, що чай - змивають шлунковий сік, і тому заважають травленню.
Вода критично потрібна для нормальної роботи шлунка: без неї не буде утворюватися достатня кількість травних соків. Також вода необхідна і для виділення слизу, який захищає стінки шлунка від цих самих соків.

Але вся ця вода повинна надходити в організм заздалегідь. Якщо ви вже почали їсти, то вашому шлунку вже прямо зараз не вистачає води! Пізно пити боржомі.Тому найправильніше рішення - за 20-30 хвилин до кожного прийому їжі випити 2 склянки води. Ну якщо дуже хочеться - то стільки ж соку чи чаю. У такому випадку, коли в шлунок почне надходити їжа, він буде у всеозброєнні - адже випита вами вода якраз встигне пройти до кишечника, всмоктатися в кров і дістатися до залоз у стінках шлунка.

Ну і, нарешті, ще один великий ворог шлунка - це швидка їжа та розваги під час їжі.Дослідження однозначно показують, що якщо ви під час їжі думаєте про їжу - то травлення у вас працює набагато краще. Ви відчуваєте всю повноту смаку, і шлунок з вдячністю приймає їжу. Якщо ж ви їсте поспіхом, або за обідом дивитеся журнал і дивіться телевізор - то смак їжі втрачається, а за ним порушується і робота всієї травної системи.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: