Швидкісний екокар для Ді Капріо

Share on Facebook

 

Власником самого першого екземпляру гібридного спорткара Fisker Karma стане Леонардо Ді Капріо. Ключі від свого нового автомобіля актор отримає вже 21 липня. Ді Капріо є великим шанувальником автомобілів на альтернативному паливі і багато в чому, саме завдяки йому, широку популярність отримав гібридний автомобіль Toyota Prius, на якому актор пересувався до сьогоднішнього дня.


екокар

 

Крім того, доставку Karma чекають і такі відомі особистості, як Колін Пауелл і Альберт Гор.

 

 

Усього на цей момент компанія Fisker Automotive отримала 3000 замовлень на цю модель. Поки завод Valmet у Фінляндії випускає по п'ять автомобілів на тиждень, проте вже до листопада поточного року виробництво має збільшитися до 300 штук на тиждень.
Чотиримісний спортивний седан Fisker Karma оснащений двома електромоторами сумарною потужністю 402 к.с. і 2,0-літровим бензиновим турбомотором,який використовується як генератор. Виключно на електроенергії (з літій-іонного акумулятора) Karma може проїхати до 80 км, а при русі в гібридному режимі - до 485 км. При цьому автомобіль прискорюється до 100 км / год за 5,9 сек. і досягає граничних 200 км / ч.

 

 

На автосалон у Франкфурті Fisker привезе гібридний седан, кабріолет і концепт-кар. До 2013 року компанія випустить конкурента для BMW 3-ї серії. Поки автомобіль знаходиться в розробці під кодовою назвою Project Nina. Під виробництво цього авто компанія отримає пільговий кредит на суму майже пів-мільярда доларів США. Орієнтовна вартість машини - 50 тис. доларів. Але американським покупцям машинка обійдеться на багато дешевше - за рахунок отримання податкових пільг.  Усього Fisker планує продавати по 100 тис. Nina на рік.

 

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: