Як харчуватися, аби зробити успішну кар'єру

Share on Facebook

 
Якщо ти хочеш бути №1 у топ “кращий співробітник компанії”, стеж за тим, що ти їси, і підлаштуй режим харчування під власні робочі потреби.

Отже:

· Якщо вранці багато справ, не об'їдайся. Скажи “ні” важкій їжі (смажене м'ясо, пюре, боби), але і не мори себе голодом. Віддай перевагу невеликим порціям страв, які швидко засвоюються.

· Щоб підбадьоритися, не поспішай поглинати каву літрами. Так, вона тонізує, бадьорить і активізує розумову діяльність, але лише в невеликих кількостях. У великих дозах кава, навпаки, пригноблює, знижує працездатність і гальмує реакцію. Краще побалуй себе продуктами-енергетиками (яйця, м'ясо, сир, молоко, риба).

· Перед важливою зустріччю зроби ставку на “стресостійкі” продукти – фрукти, житній хліб, борошняні вироби, каші, чай з ромашкою. Головне – не переборщи. Інгредієнти, багаті на вуглеводи, хоч і заспокоюють організм, але також можуть викликати сонливість.

· Перед мозковим штурмом налягай на продукти, які стимулють розумову діяльність: журавлину, чорницю, буряк, капусту, рибу, курагу, горіхи, гіркий шоколад. Не забудь про шпинат – він генерує ідеї і лікує нерви.

· Справитися з депресією і апатією допоможуть продукти, які виробляють горезвісні гормони радості – ендорфіни: банани, шоколад, фініки, інжир, авокадо, томати, горіхи, молочні продукти.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: