Україна: перспектива плодоовочевого виробництва

Share on Facebook

 
1-2 грудня 2009 р. в Києві, в НК «Експоцентр України» проходила шоста міжнародна конференція «Овочі і фрукти України-2009. Ринок перспектив».

36

Учасники овочевої конференції приділили увагу й такій темі, як перспектива розвитку органічного овочівництва в Україні. Зокрема, від Федерації органічного руху України на вказаному заході з доповіддю «Перехід на виробництво органічної продукції: попит чи вимушена необхідність в умовах економічної нестабільності» виступив виконавчий директор Андрій Коняшин. Директор ТОВ «Органік Стандарт» Сергій Галашевський розповів присутнім про сертифікацію в органічному виробництві.

Паралельно проходила й виставка «Овочі та фрукти України-2009», на якій були представлені провідні підприємства різних напрямків плодоовочевого виробництва  з більш ніж 10 країн світу. Одним із найактивніших експонентів вказаного заходу традиційно був член Федерації органічного руху України – ТОВ «Центр Біотехніка», що займається виробництвом та реалізацією ефективних біологічних засобів захисту рослин.

 

Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 01-02 (05)' 2010

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: