Журналісти відвідали найбільше органічне господарство України

Share on Facebook

 

18 травня 2011 р. в рамках проекту Держземагентства України та Світового банку за підтримки Федерації органічного руху України успішно відбувся прес-тур журналістів національних ЗМІ до органічного господарства «Агроекологія» (члена Федерації органічного руху України).


309

«Модель господарства за системою сталого землекористування, де створено умови для природного відтворення родючості ґрунтів», – так характеризують науковці ПП «Агроекологія» у с. Михайлики на Полтавщині. У цьому на власні очі пересвідчилися журналісти центральних ЗМІ.

Засновник ПП «Агроекологія», Герой України Семен Антонець разом з представниками Шишацької райдержадміністрації, Державного агентства земельних ресурсів у Полтавській області, Полтавської державної аграрної академії розповіли про збереження родючості ґрунтів, застосування методів органічного землеробства, а також особливості орендних відносин, що як ніколи актуально напередодні запровадження ринку земель сільськогосподарського призначення. Зокрема, йшлося про перспективи збереження цілісності існуючих господарських підприємств, що працюють на орендованих землях.

Голова Федерації органічного руху України Євген Милованов та провідний інспектор сертифікуючої організації ТОВ «Органік Стандарт» Іван Гавран, які взяли участь у прес-турі, інформували про головні параметри органічної продукції та її стандартизацію, яка розпочинається з аналізу статусу землі, на якій ведеться виробництво, а також про зміни, що мають відбутися в органічному секторі держави після початку дії Закону України «Про органічне виробництво».

 

Цю та інші статті читайте на сторінках Всеукраїнського органік журналу "ORGANIC UA" 07-08 (18)' 2011 

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: