Мінекології України запроваджує європейське екологічне маркування товарів і послуг

Share on Facebook

 

Міністерство екології та природних ресурсів запроваджує європейське екологічне маркування товарів і послуг, представлених на ринку України.Як стверджують у прес-службі Мінекології, Кабінет міністрів затвердив відповідну постанову # 529 від 18 травня 2011 р. "Про затвердження Технічного регламенту з екологічного маркування". 
Технічний регламент встановлює вимоги щодо присвоєння та застосування екологічного маркування в Україні, визначає органи з екологічного маркування, регламентує процедуру розробки, перегляду та введення екологічних критеріїв. Документ розроблено відповідно до Регламенту Європейського парламенту та Ради ЄС від 25 листопада 2010 66/2010/ЄС про знак екологічного маркування Європейського Союзу. 
Технічний регламент з екологічного маркування дозволить розвивати в Україні виробництво товарів і послуг з мінімальним впливом на навколишнє природне середовище та здоров’я людини відповідно до вимог Європейського Союзу. Реалізація постанови забезпечить правдиву, прозору і доступну систему інформування споживача про екологічні характеристики товарів та послуг, представлених на ринку України. 
Дія Технічного регламенту не поширюється на лікарські засоби, ветеринарні препарати і медичні вироби.

Джерело: ПроАгроДодайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: