Сільське господарство – каталізатор переходу до «зеленої економіки»

Share on Facebook

OSemin

6 липня 2010 р. відбувся Другий національний семінар «Сільське господарство – каталізатор переходу до «зеленої економіки», який був організований Міжнародною благодійною організацією "Інформаційний центр "Зелене досьє" у співпраці з Федерацією органічного руху України за підтримки UNEP (Програма ООН по оточуючому середовищу).
З привітанням до учасників семінару звернувся заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко. Він акцентував увагу присутніх на політиці держави в галузі органічного сільського господарства, стану просування проекту Закону України "Про органічне виробництво".
Основною метою зібрання учасників стало обговорення оглядового дослідження українськогоAlex органічного ринку, підготовленого Федерацією органічного руху України за участі фахівців в галузі сільського господарства та, зокрема,  органічного виробництва. Присутні активно обговорювали підготовлений варіант дослідження та пропонували власні доповнення та рекомендації для якомога повноцінного висвітлення поточної ситуації щодо розвитку органічного ринку в Україні та кроків і рекомендацій щодо практичної реалізації планів по його активізації.
Почесним гостем семінару став всесвітньо відомий фахівець в галузі біодинаміки, українець за походженням, керівник Біодинамічної сільськогосподарської асоціації Австралії АЛЕКС ПОДОЛІНСЬКИЙ. Він закликав учасників при виробництві сільськогосподарської продукції особливу увагу звертати на поліпшення стану та родючості грунтів, особливо акцентуючи увагу на використанні біодинамічних методів господарювання.

 

Коментарі (1)
1Середа, 08 січня 2014, 12:48
ALESSANDRO
www.cerealstoc.it CERCHIAMO PRODUTTORI DI MATERIE PRIME MAIS GIRASOLE SOIA QUALSIASI PRODOTTO DA ESPORTARE IN ITALIA

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: