Демонстрація екологічних відеороликів від Гете-Інституту та еко-активістів

Share on Facebook

 

Коротше!


Під таким девізом в травні в Білорусі, Казахстані, Киргизстані, Узбекистані та Україні пройде демонстрація екологічних відеороликів, знятих активістами п’яти країн в рамках міжнародного проекту «ЕкоКадри».

Двадцять абсолютно різних людей: екологи і режисери, професіонали і початківці, хлопці та дівчата з п’яти різних країн – всі вони об’єдналися для того, щоб створити одинадцять короткометражних екологічних роликів. Команди в кожній країні складаються зі спеціалістів з режисури, екології, а також молодих активістів, зацікавлених в обох сферах. Україну представляють Антон Мірошниченко, Катерина Мірошниченко та Ольга Веснянка. Для багатьох з них зняті в рамках проекту ролики стали дебютом.

Проблеми танення льодовиків, знищення природних ресурсів та варварського відношення до природного середовища, а також багато інших проблем, що хвилюють людину та суспільство в цілому, знайшли своє відображення в роликах. Тепер ці екологічні відеоролики пропонуються до Вашої уваги.

Ідея проекту «ЕкоКадри» виникла під час Літньої академії «Клімат і культура», проведеної в 2010 р. в Берліні Ґете-Інститутом. Учасники Літньої академії вирішили створити проект, спрямований на поширення екологічних знань через відеоролики, котрий був підтриманий Ґете-Інститутом.

Телебачення, кіно, реклама відіграють важливу роль в створенні стереотипів поведінки в суспільстві, однак зараз, як правило, пропагується споживацький спосіб життя, а екологічна інформація, що покликана формувати новий екологічно чутливий спосіб життя, є недостатньою та передається в важкодоступній, наукомісткій та малопривабливій формі. Для того щоб вирішити цю проблему був ініційований проект «ЕкоКадри». Його початком постав навчальний майстер-клас в Мінську під керівництвом німецького режисера Томаса Фріка, продовженням – зйомки навченими командами власних екологічних роликів в п’яти країнах-учасницях проекту, а завершенням стане демонстрація готових робіт.

Чекаємо на Вас 20 травня о 17:00 в актовій залі Ґете-Інституту в Україні (Київ, вул. Волоська, 12/4).

Контакти для отримання подальшої інформації та коментарів:

Антон Мірошниченко, учасник проекту «ЕкоКадри», 0997161107, am@ingreen.me

Мар’яна Боднарук, координатор проекту в Україні: +380634784622, mariana.bodnaruk@gmail.com

Захід проводиться в рамках проекту «Нові зв’язки – нові перспективи», проект ініціативи Ґете-Інституту «Культура і розвиток».

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: