До Великодніх свят та Дня міста Івано-Франківськ буде озеленено

Share on Facebook

 

Працівники Івано-Франківського зеленого господарства завершують формування крон та зрізання сухих і небезпечних для життя людей дерев. Вже сформовано майже 400 дерев, зрізано 34. 


ozelenennja-mista

Найближчим часом розпочнеться очищення газонів та догляд за ранніми весняними квітами — тюльпанами й нарцисами, яких висаджено в центральній частині міста більш як 30 тис. штук, і вони зацвітуть уже до Великодніх свят та Дня міста.

Після відцвітання на їх місці ростимуть однорічні квіти. А ще до свят планують висадити квіти у вуличних вазах та в сорока підвісних вазонах на Вічевому майдані.

На пропозицію працівників "Зеленого господарства" до "Програми озеленення території міста на 2011-2015 роки" цьогоріч заплановано реконструкцію схилів біля Драмтеатру з облаштуванням рулонних газонів та посадкою квітучих кущів і багаторічних квітів, реконструкцію зелених насаджень на площі Ринок та в сквері на вул. Страчених Націоналістів, а на вул. Сагайдачного планується висадити 220 дерев на місці зрізаних тополь. Протягом цього і наступних чотирьох років буде продовжено озеленення вул. Надрічної, також висаджено 100 дерев та 500 кущів вздовж вулиць і в скверах та парках, де зрізано старі дерева.


http://odtrk.if.ua/

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: