Ароматичні свічки можуть спричинити астму?

Share on Facebook

 

Ароматичні свічки й палички можуть спровокувати астму, стверджують тайванські фахівці.


original-1300368911

Як показало дослідження науковців із університету Тайбея, діти, батьки яких використовували вдома різні пахощі, на 36% частіше були піддані ризику розвитку астми й на 64% - ризику появи задишки.

Звичайно аромати добувають із рослинних матеріалів, приміром, з кори дерева, смоли, коріння, цвіту тощо. При спалюванні запашної палички утворюються шкідливі субстанції на зразок бензолу й поліциклічних ароматичних вуглеводнів.

Така сама картина і з ароматичними свічками. Тільки у них головним винуватцем проблем зі здоров'ям є віддушка. Будь-які ароматизатори, що входять до складу свічок, парфумів, шампуню й мила, викликають гостре відчуття печіння у дихальних шляхах і провокують напад астми. При цьому найчастіше виробники не вказують реальний склад на етикетці, тобто людина навіть не буде підозрювати про потенційну небезпеку.

Наприклад, на етикетках зустрічається слово «віддушка» без вказівки, яка саме парфумерна композиція використана. Тоді як у свічках може міститися фталат. Ця речовина допомагає запаху триматися довше. Водночас доведено, що дана сполука провокує появу вроджених дефектів і проблем із репродуктивною системою.


http://vidomosti-ua.com/ 

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: