У Чернівцях за 60 млн грн збудують сміттєпереробний завод

Share on Facebook

 

smittjepererobnyj-zavod

У Чернівцях в межах проекту «Чисте місто» планують збудувати сміттєпереробний завод. На це Міністерство регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства планує залучити кредит від Світового банку на 60 млн грн.

За даними міністерства, на сьогодні розроблена проектно-кошторисна документація для реалізації проекту "Чисте місто" у містах Вознесенськ (45 млн грн), Тернопіль (24 млн грн), Чернівці (60 млн грн) і Івано-Франківськ (34 млн грн).

Загалом Світовий банк планує виділити кредит на 100 млн дол. на фінансування інфраструктурних проектів у межах Національного проекту "Чисте місто", зокрема, на будівництво сміттєпереробних заводів у 10 містах України. Відбір решти шести міст продовжується. Міністр регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства Юрій Хіврич зазначив, що уряд України зацікавлений в отриманні додаткового фінансування з боку Світового банку для реалізації інвестиційних проектів у сфері водопостачання, водовідведення (200 млн дол.) і у сфері теплопостачання (200 млн дол.).

Будівництво сміттєпереробних заводів передбачене національним проектом "Чисте місто", який Міністерство регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства реалізовуватиме спільно з Державним агентством з управління національними проектами. В межах проекту планується будівництво сміттєпереробних заводів або ліній з переробки твердих побутових відходів (папір, скло, пластик), які б могли випускати вторинну сировину і утилізувати решту відходів.

Будівництво заводів здійснюватиметься в основному за інвестиційні кошти. У листопаді 2010 року у міністерства були попередні домовленості з ЄБРР і Світовим банком про надання кредитів.

 


Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: