Реєстр наповнюється

Share on Facebook

unnamed_1Після вступу в дію у червні 2020 р. наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 26 травня 2020 р. № 985 «Про затвердження Порядку ведення Переліку органів іноземної сертифікації», вже з липня почалося офіційне наповнення реєстру.

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на підставі інформації, що надається експортерами та імпортерами органічної продукції, вносить іноземні органи сертифікації до «Переліку». Його ведення є необхідною умовою для експорту/імпорту органічної продукції та відповідає вимогам ст.37 Закону України «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції».


Останніми наказами Держпродспоживслужби №№ 667, 669 та 670 від 09 жовтня 2020 р. до офіційного Переліку органів іноземної сертифікації було включено відповідно наступні компанії:

«Biokontroll Hungária Nonprofit Kft.», Угорщина;

«Ekolojik Tarim Kontrol Organizasyonu Ltd. Sti.» (ETKO), Туреччина;

«BIOS S.r.l.», Італія;

«SIA «Sertifikācijas un testēšanas centrs», Латвія.


З початку формування «Переліку» Держпродспоживслужба раніше внесла до нього:

«BIOEKSPERT Sp. z.o.o.», Польща; «Control Union Certifications B.V.», Нідерланди; «Soil Association Certification Limited», Велика Британія; «Kiwa BCS Oko-Garantie GmbH», Німеччина; ТОВ «Органік стандарт», Україна; «bio.inspecta AG», Швейцарія; «Biogro New Zealand Ltd.», Нова Зеландія та інші.

З повним Переліком органів іноземної сертифікації можна ознайомитись за посиланням:


https://dpss.gov.ua/bezpechnist-harchovih-produktiv-ta-veterinarna-medicina/perelik-organiv-inozemnoyi-sertifikaciyi?fbclid=IwAR2m48yXEr1bNcn2XZxsV0iOXnUNfr9Qq0hjHW_DfeCT3TYBX3ygIz5h6ZU

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: