Придбайте органічні продукти дешевше!

Share on Facebook

 

 

10110

Жоден споживач не приходить до магазину і не просить найгірший продукт. Навпаки, кожен шукає якнайкраще та найбезпечніше і, за нагоди, хоч трохи, та дешевше.

До найбільш прискіпливих, найбільш вимогливих споживачів відносять тих, хто віддає перевагу органічним продуктам, адже вони виробляються без хімічно синтезованих добрив й отрутохімікатів, ГМО та інших штучних добавок, з дотриманням доволі суворих стандартів, під наглядом спеціальних органів сертифікатів. Але й прибічники органіку також добре вміють рахувати гроші і, звичайно, раді за ті ж кошти придбати більше якісних органічних продуктів, в т.ч. безпосередньо у самих виробників.

Така унікальна нагода буде у Вас у цю суботу, 19 вересня!

Саме в цей день цього року Федерація органічного руху України проводить свій традиційний Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів. З 10 по 19 год. найкращі органічні агровиробники, переробники та торгівці України зберуться на центральній площі Експоцентру України, що в столиці на проспекті Академіка Глушкова, 1.


Кожен ранній відвідувач Ярмарку (з 10 по 12 год) зможе отримати запрошення, стилізовану під банкноту з номіналом 10 органічних одиниць із зображенням видатного українського аграрія Івана Овсінського, який ще в 1890-і роки, одним з перших у світі, попереджав про загрози, які несе хімізація сільського господарства і при цьому запропонував нову систему землеробства, яка нині широко застосовується органічними фермерами. Відповівши на три простих запитання, кожен такий відвідувач отримує право на скидку в 10 гривень при придбанні органічних продуктів на Ярмарку (в обмін на заповнене запрошення).


Федерація органічного руху України запевняє, що численні виробники з більшої частини України запропонують киянам і гостям столиці чудові сертифіковані органічні овочі, фрукти, ягоди, виноград, молоко, сметану, йогурти, інші молочні та м’ясні продукти, крупи, пластівці, борошно, олії, мед, соки, напої, сиропи, повидло, вино, чай, цукор та ще багато чого іншого!

На вас чекають дегустації українських та іноземних органічних продуктів, можливість насолодитися смаколиками, приготованими з органічних інгредієнтів перуанським шеф-кухарем!

На стенді Федерації органічного руху України Ви можете придбати книги на органічну та біодинамічну тематику, довідкову літературу, Ваші улюблені журнали ORGANIC UA та «Органічні» альбоми для малювання для Ваших дітей!

Мерщій збирайтеся на ХІІ Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів, щоб особисто пересвідчитися, який неперевершений смак та якість в органічної продукції!

 

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: