Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів у Києві

Share on Facebook

 

321

У 2019 році Україна посіла друге місце (серед 123 країн) за обсягами поставок органічних продуктів країн Євросоюзу (337 856 тон органічної продукції на загальну суму 115 млн євро).  Крім цього, невпинно зростає споживання органічних продуктів і в самій Україні. За даними Федерації органічного руху України, за останнє десятиріччя споживання органічної продукції українцями зросло в 30 раз, сягнувши минулого року рівня 36 млн.євро. У значній мірі цьому сприяє все більша популяризація органічних продуктів самими виробниками, особливо під час щорічних спеціалізованих Всеукраїнських Ярмарків органічних продуктів, які не лише фахівці, але й споживачі часто називають головною органічною подією року.


От і цього разу, - 19 вересня Федерація органічного руху України організовує ХІІ Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів. З 10 по 19 год. найкращі органічні виробники України зберуться на центральній площі НК “Експоцентр України” за адресою: Київ, проспект Академіка Глушкова, 1.


Ярмарок відбувається в рамках Органічного Тижня в Україні, за підтримки Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України; Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів;

Захід також підтримує Швейцарія в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія); Проєкт “Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства”.

Ярмарок відбувається у значній мірі завдяки підтримці лідерів вітчизняного органічного бізнесу: ТОВ «БТУ-Центр»; ТОВ «Дедденс Агро»; ТМ «Пан Еко», ТОВ «Органік Мілк» та ТОВ «Арніка Органік».


Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів впродовж 12 років свого існування користується шаленою популярністю серед найвибагливіших споживачів. І цього разу очікується, що на ньому будуть на високому рівні продемонстровані досягнення вітчизняного органічного сектору. Як завжди, він стане символічним містком, який поєднує безпосереднього органічного виробника з кінцевим споживачем.

Виробники з усіх куточків України запропонують киянам та гостям столиці сертифіковані органічні овочі, фрукти, ягоди, молоко, сметану, йогурти, інші молочні та м’ясні продукти, крупи, пластівці, борошно, олії, мед, соки, напої, сиропи, гриби, повидло, чай, цукор та ще багато чого іншого!


На вас чекають дегустації українських та іноземних органічних продуктів, можливість насолодитися смаколиками, приготованими з органічних інгредієнтів перуанським шеф-кухарем!


Запрошуємо відвідати ХІІ Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів і на практиці перевірити смак та якість органічної продукції!

Додаткова інформація:

Федерація органічного руху України

тел. (044) 425-55-25   ел.пошта: organicofu@gmail.com

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: