Малюємо яскравий світ Органік

Share on Facebook

 

a_3_WEB

На початку вересня 2020 року, в якості своєрідного вітання до Дня знань, Федерація органічного руху України та журнал ORGANIC UA випустили перші чотири яскраві альбоми для малювання, об’єднані однією спільною темою: «ОРГАНІК».

Органічне виробництво з кожним роком набуває все більшого поширення у всьому світі. Органічні фермери в Україні, так само, як і в інших країнах, не застосовують хімічних добрив, отрутохімікатів та антибіотиків, не використовують ГМО. При виробництві харчових продуктів-органік не застосовують штучних підсолоджувачів, барвників, підсилювачів смаку, намагаючись виготовити максимально смачні, якісні та безпечні для довкілля та здоров’я людей продукти.

Зазвичай органічні виробники дуже відкриті і гостинно приймають у себе дорослих та дітей, демонструючи їм особливості своєї праці та її результати. Багато хто з дітлахів за літній період уже встиг відвідати органічні ферми. Дехто з малюків, хоча ще й не побував у органічних фермерів, однак залюбки ласує органічними молочними продуктами, соками, джемами, овочами, ягодами та іншими продуктами.

На обкладинках альбомів зображені картинки, де в коміксній формі змальовані сценки з органічного життя на фермі.

Тепер діти зможуть намалювати в таких «органічних» альбомах свої картинки, що нагадують їм літо, органічні ферми, тварин, птахів, природу…

У кожному Альбомі для малювання - 32 сторінки формату А4.

На якісному білому папері дитина може писати чи малювати фарбами, фломастерами, ручками або ж олівцями.

Всі, хто бажає отримати такі унікальні альбоми, може звертатися до офісу Федерації органічного руху України або ж запитувати на стенді Федерації на ХІІ Всеукраїнському Ярмарку органічних продуктів, який проходить 19 вересня на центральній площі НК “Експоцентр України” (Київ, проспект Академіка Глушкова, 1).

a_4_WEB

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: