Як безпечно зберігати і транспортувати органічну продукцію

Share on Facebook

115 червня 2019 року органічна програма конференційної частини Міжнародної виставки «АГРО-2019» розпочалася з самого ранку: у павільйоні № 10 Експоцентру України компанія «Грейн Про», за підтримки Федерації органічного руху України, провела семінар «Органічні технології зберігання та транспортування зернових, бобових та олійних культур», який тривав більше години.

На відкритті заходу Голова Правління Федерації органічного руху України Євген Милованов наголосив на тому, що останніми роками в Україні зростає не лише обсяги органічного виробництва та об’єми експорту, але й географія експортних відвантажень органічної продукції, до якої входять вже не лише країни Євросоюзу, але й Північна Америка, Перська затока і Далекий Схід. У зв’язку з цим зростає роль інноваційних методів пакування, зберігання та транспортування, які сприяли б забезпеченню високої якості продукції та мінімізації втрат без застосування хімічних фумігантів, заборонених в органічному секторі. Тому численні учасники семінару з цікавістю ознайомилися з унікальною технологією GRAINPRO, основи якої розкрив Борис Міхов, представник фірми «Svetlik Green Village S.R.O.» (Чехія), офіційного дистриб‘ютора компанії «GrainPro» в Україні та Молдові. Пан Міхов акцентував увагу присутніх на тому, що впровадження зеленої технології зберігання, пакування та транспортування під вуглекислим газом (CO2) будь-яких продуктів харчування з вологістю не вище 18% вже цього роуку може дати суттєвий макро-економічний, екологічний та соціальний ефект. Доповідач запевнив, що революційний метод, захищений ізраїльським патентом, який з 1996 року працює в понад 100 країнах світу, дозволить українським органічним агровиробникам вже цього року зберегти урожай і продукти переробки, відійти від залежності від вартісних сховищ і трейдерів і транспортувати без ризику зараження комахами, бактеріями і грибками, без окислення, до споживача, в будь-яку пору року і в будь-яку точку земної кулі.

Представники GrainPro запросили учасників семінару продовжити знайомство з своєю технологією зберігання на власному стенді на  спеціалізованій виставці-ярмарку органічних продуктів і технологій "ORGANIC-2019", яку організовувала Федерація органічного руху України.


Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: