Органічне виробництво очима вчених і студентів

Share on Facebook

 

IMG_300623 травня 2019 року у Житомирі відбулася Сьома Міжнародна науково-практична конференція “Органічне виробництво і продовольча безпека”, що була організована Житомирським національним агроекологічним університетом за підтримки Федерації органічного руху України, ПП «Галекс-Агро», ТОВ «Органік Мілк», регіонального об’єднання «Полісся органік». Захід проводився за підтримки проекту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного землеробства». 

Основною метою проведення цієї щорічної конференції було ознайомлення з результатами наукових досліджень, практичним досвідом, обмін думками щодо вирішення актуальних питань розвитку органічного виробництва. У роботі заходу прийняти участь близько 60 фахівців з різних куточків України.

Основними дискусійними питаннями стали наступні: проблеми і перспективи розвитку органічного виробництва; роль органічного виробництва у формуванні продовольчої безпеки; органічні технології виробництва у рослинництві та тваринництві; маркетинг органічної продукції; роль системи вищої освіти у підготовці фахівців з органічного виробництва.

На конференції з доповідями виступили: проректор Житомирського національного агроекологічого університету Романчук Л.Д., Голова Правління Федерації органічного руху України Милованов Є.В., менеджер Проекту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного землеробства» Каліберда О.В., президент Інституту Сандала (Швеція) Ян-Урбан Сандал, викладачі ЖНАЕУ Данкевич В.Є., Шукалович В.Ф., Ковальчук І.В., інші науковці та практики, експерти та студенти ЖНАЕУ.

Оголошуючи переможців конкурсу найкращих наукових робіт, Голова Правління Федерації органічного руху України Милованов Є.В. особливо відзначив не лише високий рівень проведення конференції, але й унікальний досвід співпраці університету з органічними господарствами, переконливим свідченням чому були чудові доповіді студентів щодо особливостей практичного навчання в органічних підприємствах Житомирщини в рамках реалізації університетом проекту дуальної освіти.


В рамках конференції учасники мали нагоду ознайомитися з журналами ORGANIC UA, іншою фаховою літературою органічного напрямку, а також отримувати консультації з різних питань органічного виробництва.

Уже наступного дня розпочалася підготовка до Восьмої Міжнародної науково-практичної конференції “Органічне виробництво і продовольча безпека”, яку планується провести у 2020 році.

 

IMG_2946

IMG_2950

IMG_2963

IMG_2991

IMG_2942

IMG_3005IMG_3010


Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: