Унікальний марафон у Львові в суботу!

Share on Facebook

 

 

lut1

Питання здоров’я, здорового органічного харчування, спорту, фізичної культури набувають все більшої популярності в усій Україні, зокрема в стародавньому Львові.

Вже цієї суботи (11 травня 2019 року) у Львові відбудеться перший в Україні міський ультра трейл - Lviv Ultra Trail.  Змагання є унікальними по ряду причин:

- це найдовша дистанція, яка буде проводитись у місті Львові і вже наступного року організатори обіцяють рекордні 123 км.

- всього лише 20 міст на планеті приймають подібні змагання;

- перший трейл поза межами гір в Україні, який дозволяє учасникам взяти участь в UTMB.


В забігу прийматимуть участь більше 300 спортменів з різних куточків країни, а також іноземці з понад 10 країн.

Змагання будуть відбуватись як у центрі Львова, так і в його паркових зонах.

Старт та фініш відбудуться у серці Львова - на площі Ринок. Всі спортсмени матимуть можливість побачити панораму культурної столиці України з Високого замку, відчути національний колорит Шевченківського гаю, насолодитись чистим повітрям Великого лісу та побачити цікаві нетуристисні куточки стародавнього міста.

Вже о 7-00 ранку 11 травня атлети матимуть можливість розпочати забіг на одну з чотирьох дистанцій на вибір:

9 км, 23 км, 42 км і найдовшу - 73 км. Всі маршрути сертифіковані ITRA (Міжнародна асоціація трейлранінгу) і отримати відповідні бали.

По завершенні змагань на всіх учасників чекає експрес реабілітація у вигляді масажу від центру фізичної реабілітації Innovo, крафтове пиво Pravda Beer Theatre, медалі та футболки, спеціально виготовлені для учасників заходу.

На переможців чекатимуть призи від компанії Compressport, Nutrixxion, Gorgany, Пан Еко, Зерновита, Eleven, Garmin і медичний пакет послуг від American Medical Centre.

Детальніше з програмою заходу, умовами участі та додатковою інформацією ви можете ознайомитись за посиланням:

http://lvivultratrail.com


Організатори заходу звертаються до мешканців міста з проханням не знімати розмітку дистанцій в лісопарковій зоні Львова до 12 травня 2019 року.


Інформаційна підтримка ультра-марафону: ORGANIC UA.

 

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: