До зростання органічної сої

Share on Facebook

 

5s

21 лютого 2018 р. у Києві на Міжнародній конференції «Українська соя: органічна і традиційна», що була організована Українською асоціацією виробників та переробників сої, за підтримки  Федерації органічного руху України, зібралося понад 150 учасників з усіх регіонів країни. 

Президент Української асоціації виробників та переробників сої Віктор Тимченко у своїй промові відзначив, зокрема, що наша країна за останні роки очолила список європейських лідерів за обсягами вирощуваних соєвих бобів і нині актуальним завданням є продовження не лише кількісного, але і якісного зростання, в т.ч. шляхом ще активнішого розвитку органічного вирощування сої.

 

На конференції, у роботі якої прийняли прийняли участь представники Мінагрополітики, науковці, члени Федерації органічного руху України, представники галузевих установ та соєвого агробізнесу, виступив заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета, який акцентував увагу присутніх на тому, що держава високо цінує зростання ефективності вирощування (в т.ч. органічного) соєвих бобів у державі і планує ширше підтримувати аграріїв у 2018 р., особливо фермерів, які кооперуються для досягнення ще ліпших результатів.

 

Голова Правління Федерації органічного руху України Євген Милованов у своєму виступі не лише дав характеристику поточного стану розвитку органічного сектору в Україні та світі, але й зробив акцент на особливій ролі соєвих бобів, органічне вирощування яких має позитивний вплив на відновлення якості та підвищення родючості ґрунтів. Крім цього, він наголосив на тому, що у світі складається стійка тенденція зростання попиту на сою-органік та продукти її переробки і Україна має унікальний шанс на тривалий період бути європейським лідером з виробництва та постачання органічної сої. Однак, при цьому варто особливу увагу приділяти не лише вдосконаленню технологічних підходів при органічному вирощуванні бобових, але й забезпечення максимальної прозорості, простежуваності походження та будь-якого руху, трансформації всієї органічної продукції, що є однією з ключових вимог сьогодення.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: