До органічного землеробства

Share on Facebook

0a18 жовтня 2017 р. у Києві спільними зусиллями асоціації «БІОЛан Україна» та ННЦ «Інститут землеробства Національної академії аграрних наук», Іллінецького державного аграрного коледжа, за підтримки Федерації органічного руху України, організовано Восьму міжнародну науково-практичну конференцію «Поєднання науки, освіти, практичного виробництва і справедливого продажу якісної органічної продукції».

На заході, що зібрав 80 учасників, Голова Правління Асоціації «Біолан Україна» В.В.Пиндус у своєму виступі дав загальну характеристику розвитку органічного руху в Україні та світі. Директор Інституту землеробства Національної академії аграрних наук В.Ф.Камінський акцентував увагу присутніх на необхідності загальної екологізації агровиробництва у країні, жорсткіших вимог до тих, хто веде інтенсивне виробництво. Директор Липковатівського аграрного коледжу з Харківщини М.П.Таркан поділився власним досвідом органічного виробництва і закликав більше уваги звертати на безпечність продуктів харчування.
Голова Правління Федерації органічного руху України Є.В.Милованов наголосив на зростаючому попиті на органічну продукцію
і значному потенціалі для подальшого розширення органічного виробництва в Україні.

 

 

0a1     0a2

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: