Кабмін визначив Органік пріоритетом аграрного сектору держави

Share on Facebook

28 грудня 2016 р., прем'єр-міністр Володимир Гройсман зазначив, що агропромисловий сектор України - один із пріоритетних напрямків розвитку в наступному 2017, році.

 

Zasedanie_kabmina_itogi_i_planyПро це на своїй сторінці в Facebook написав Міністр аграрної політики і продовольства Тарас Кутовий. Зокрема, було визначено три основних напрямки роботи галузі:

Перше - якісна земельна реформа до 2020 року. Міністерство агрополітики бере на себе відповідальність побудувати систему відносин, яка зніме всі популістські питання і надасть українським громадянам можливість розпоряджатися своїм майном.

Друге - стимулювання розвитку АПК через програми підтримки. Дотації повинні піти на створення нових робочих місць, доданої вартості, інфраструктурні проекти і переробку.

Третє - безпека харчових продуктів, оновлення системи контролю якості.
«Кожен українець повинен бути повністю впевнений в продукції, яку він купує на ринку або в магазині. Це позитивно вплине на наш експортний потенціал », - написав міністр.

Четверте - розвиток органічного ринку. Потенціал українських земель і світовий попит сприяють розвитку цієї галузі.

За даними Федерації органічного руху України, на початок 2016 р. нараховувалось 210 сертифікованих органічних господарства, а загальна площа сертифікованих органічних сільськогосподарських угідь вмУкраїні склаладала 410 550 га.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: