У Львові з’явився перший електромобіль-таксі

Share on Facebook

У рамках реалізації всеукраїнського проекту SHOOTER, який займається популяризацією електроавтомобілів, у Львові з’явилося перше екологічне таксі – електромобіль Nissan Leaf. Через два тижні ініціатори проекту передадуть у партнерську таксофірму ще чотири електромобілі.

 

706«Це виключно громадська ініціатива. Це не бізнес, а правильні речі, які рано чи пізно прийдуть до Львова. Результати, які ми отримаємо, будуть публічними. До кінця січня ми вже знатимемо, чи цей проект може бути комерційним, а поки що ’яни можуть насолоджуватися екологічним таксі», – розповів один з ініціаторів проекту Костянтин Євтушенко.

Під логотипом якої компанії їздить Nissan Leaf та у яку саме таксофірму передадуть електроавтомобілі, Євтушенко не сказав, зазначивши, що це буде приємною несподіванкою для львів’ян.

За його словами, головним завданням проекту є виховання серед людей філософії електротранспорту, бо це економічно, екологічно та інноваційно.

У жовтні, в рамках цього ж проекту, Львівській міськраді передали два електромобілі для того, щоб чиновники могли протестувати їх та відчути переваги такого транспорту.

«У міськраді випробували ці автомобілі, сказали, що їх це цікавить і вони готові продовжувати з нами угоду», – розповів Євтушенко.

За його словами, міськрада візьме ще кілька автомобілів в оренду, але ціна буде нижчою від ціни за оренду автомобіля з двигуном внутрішнього згорання.

Додамо, що у Львівській області уже є вісім пунктів для зарядки електромобілів.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: