Від якої хвороби захищає часник

Share on Facebook

 

chesnok

Високе споживання часнику, цибулі і цибулі-порею захищає жінок від остеоартриту, повідомляють медики Королівського коледжу Лондона і Університету Східної Англії.


Артроз є найбільш поширеною формою артриту у дорослих, зачіпаючи близько 8 млн. чоловік у Великобританії, але жінки більш схильні до розвитку хвороби, ніж чоловіки. Захворювання викликає больові симптоми та інвалідність, зачіпаючи область стегна, колін і хребта. 


У даному дослідженні британські лікарі проаналізували історію здоров'я понад тисячі близнят жіночої статі, багато з яких не мали ознак артриту. Було виявлено, що ті, хто дотримувався здорового харчування з високим споживанням фруктів і овочів, особливо часнику, набагато рідше розвивали ранній остеоартроз в тазостегновому суглобі. Вчені дізналися, що склад в часнику, названий діалліловий дисульфід, обмежує кількість руйнуючих ферментів в хрящі.

 

http://www.vredno.com.ua


Коментарі (1)
1Вівторок, 05 лютого 2019, 09:55
BEMER Your Health
Лечение артроза. Облегчение болей при артрозе.

Физическая терапия BEMER является дополнительной терапией и служит важной основой для процессов заживления при дегенеративных заболеваниях опорно-двигательного аппарата.
Он поддерживает возобновление необходимого ухода за клетками пораженной ткани, тем самым способствуя облегчению боли при артрозе.

Источник: https://your-health.com.ua/oblasti-primeneniya-terapiya/1_lecheniye-artroza-oblegcheniye-boley.html

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: