У суші повно паразитів і хімікатів!

Share on Facebook

 

sushi

Більшість морських організмів заражено бактеріями, які провокують захворювання гострих кишкових інфекцій та виразку шлунка. Так, що медики впевнені, що вживати морепродукти потрібно тільки після теплової обробки, при чому дуже під високим градусом. 
Майже вся сира риба заражена паразитами, які не розвиваються в організмі людей, але личинки їх приводять до гострих інфекційних захворювань. 
До речі, діагностувати і лікувати такі захворювання дуже важко. 

Ще дослідження показали, що суші містять цілий набір шкідливих хімікатів, важких металів і пестицидів, які негативно впливають на розумові здібності, а так само знижують дітородну функцію, як у чоловіків так і жінок. Так само з споживання призводить до розвитку ракових захворювань. А страви з морепродуктів рясніють насиченими жирними кислотами, які сприяють збільшенню ваги. Яскравий приклад тому - борці сумо, які їдять їх щодня. 

А от японці, для яких суші, роли та сашимі - національне блюдо, їдять напівсиру рибу протягом багатьох століть так, що у них імунітет давно виробив захист на генетичному рівні до збудників кишкових захворювань.


http://www.vredno.com.ua


Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: