Який сік самий найкращий?

Share on Facebook

Відповідь на це питання доволі суб'єктивна: скільки людей, стільки і думок.

668

Саме тому і проводяться професійні дегустаційні конкурси: щоб фахівці, за рядом показників, спираючись на багаторічний досвід, на конкурентній основі, виділили дійсно найкращий напій.

4 червня 2014 р. офіційно оголошено результати престижного П'ятого Міжнародного дегустаційного конкурсу «BEST DRINK’ 2014»: в Україні визначено найкращі алкогольні, безалкогольні напої, води та соки, при цьому третій рік поспіль найвищі оцінки отримали українські виробники органічних соків і напоїв.

Авторитетна експертна комісія шляхом закритої дегустації за органолептичними показниками, визнала  сертифікований органічний томатний сік від Торгової марки «Пан Еко», виробником якого є ФГ «Тізеш» із Закарпаття (дистриб’ютор — ТОВ «Украгрофін»), гідним Гран-Прі у категорії "Соки". Цей сік приємно вразив членів журі своєю бездоганною якістю та автентичністю.

Крім того, високоповажним журі згаданого конкурсу органічному напою з квітів бузини «Пан Еко» присвоєно друге місце у категорії "Безалкогольні напої".

Відзначений та інші соки Пан Еко виробляються у максимально екологічно безпечній частині Карпат з використанням методу прямого віджиму, без додавання води, виключно у відповідності з вимогами органічних стандартів Євросоюзу. ORGANIC UA відмічає, що більше двох десятків видів соків та напоїв «Пан Еко», які реалізовуються переважно в найкращих спеціалізованих магазинах та відділах органічних продуктів супермаркетів, користуються все зростаючим попитом у  самих вимогливих споживачів у різних куточках України. За версією Карпатського інформаційного агентства, у 2011 році бренд «Пан Еко» визнано найкращою Торговою маркою Закарпаття. Протягом 2009–2013 років Всеукраїнським конкурсом «Органік року», «Пан Еко» визнавалася найкращою торговою маркою сертифікованої органічної продукції в  Україні.

Міжнародний  дегустаційний конкурс «BEST DRINK» засновано з метою визначення та просування найкращого продукту індустрії напоїв та наповнення споживчого ринку України високоякісною продукцією.

Організатор конкурсу — ВЦ «АККО Інтернешнл», за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Державної інспекції сільського господарства України. До складу  Експертної комісії входять провідні експерти-дегустатори з великим досвідом роботи, представники Держспоживстандарту та Міністерства охорони здоров’я України, технологи підприємств, сомельє, незалежні спостерігачі та ЗМІ.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: