Просування Закону «Про органічне виробництво»

Share on Facebook

 

prosuvannja-zakonu-pro-organchne-virobnictvo

23 червня 2010 р. на засіданні Комітету ВР з питань європейської інтеграції проект Закону «Про органічне виробництво» визнано таким, що не суперечить законодавству Європейського Союзу.

Законопроектом пропонується визначити правові, економічні та соціальні основи ведення органічного виробництва, вимоги щодо вирощування, виробництва, переробки, сертифікації, маркування, перевезення, зберігання та реалізації органічної продукції.

На засіданні представниками Міністерства аграрної політики та Федерації органічного руху України було наголошено, що законопроект спрямований на підвищення рівня охорони здоров’я населення, збереження природного навколишнього середовища, забезпечення раціонального використання та відтворення ґрунтів, а також на тому, що у ЄС правовідносини, які належать до предмету правового регулювання законопроекту, регулюються Постановою Ради ЄС № 834/2007 про органічне виробництво та маркування органічних продуктів. За висновками Комітету, законопроект не суперечить праву ЄС, оскільки в ньому враховані основоположні принципи та вимоги до функціонування системи органічного виробництва, що зазначені у Постанові 834/2007 та Регламенті Комісії ЄС 889/2008.

 

Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 07-08 (09)' 2010

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: