Літня школа «Безпека в небезпеці»

Share on Facebook

 

17-20 червня 2013 р. у Дипломатичній академії України при Міністерстві закордонних справ України за підтримки регіонального представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні відбувалася Літня школа «Безпека в небезпеці», метою проведення якої було порушення теми зміни безпекової парадигми в сучасному світі та посилення впливу нових викликів на безпеку людини, суспільства і держави; сприяння детальному обговоренню пріоритетів безпекового існування відповідно до чотирьох тематичних напрямків: сучасних викликів та загроз, а також економічного, екологічного та гуманітарного вимірів безпеки;залучення слухачів, студентів та аспірантів вищих навчальних закладів України, а також молодих експертів і аналітиків до пошуку шляхів протистояння існуючим та попередження наростаючих загроз тощо.

 

482Серед інших експертів, на запрошення організаторів перед слухачами з доповіддю на тему «Органічне виробництво як шлях до забезпечення безпечними продуктами» виступив Голова Правління Федерації органічного руху України Є.В.Милованов. Інтерес понад 60 слухачів Літньої школи, зокрема, викликала озвучена ініціатива Федерації органічного руху України провести вперше в державі 5-12 вересня 2013 р. акцію «Органічний тиждень в Україні».

Серед учасників вищезгаданого заходу розповсюджувалися журнали «ORGANIC UA», інформаційний буклет «Органічні продукти: Україна та світ» тощо.

Є.В.Милованов передав у дар бібліотеці Дипломатичної академії України трьохтомник збірки праць Володимира Вернадського «Біосфера та ноосфера», «Нариси геохімії» та «Роздуми натураліста», а також книгу Олени Апанович «За плугом Господь іде», виданих спільними зусиллями Федерації органічного руху України, Президентського Фонду Л.Кучми «Україна» та видавничої компанії «АРС».


Джерело: http://organic.com.ua/

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: