Львівські кельнери та ресторатори готуються до Дня кельнера

Share on Facebook

 

Цьогоріч Львів вп’яте святкує День Кельнера. Гасло заходу залишилося незмінним: «Подаруй кельнеру квітку!».

 

456

Організатори свята, як і в попередні роки, пропонують містянам та гостям Львова прийти в улюблену кнайпу та подарувати квітку кельнерові.

«Ідея свята виникла у 2009 році, коли місто підтримало починання Гільдії рестораторів Львова. Це свято відбувається традиційно, 21 травня, і в цей день нагороджуються кращі офіціанти міста», - зазначила Галина Заяць, заступник начальника відділу економічного розвитку.

«Для всіх зрозуміло, що ті натовпи туристів, ті потоки людей, які приїжджають зі всього світу до Львова, в першу чергу приходять в готель, де бачать адміністраторів, далі вони йдуть в ресторан, де бачать офіціантів, барменів. Тому саме ці люди є обличчям міста. Для туристів важливо, як ця людина їх зустрічає, і вони запам’ятовують обличчя цих людей. Тому ця професія важлива для Львова не тільки з точки зору культури обслуговування, також з точки зору економіки. Ми хочемо, щоб львів’яни цього року прийшли до своїх улюблений ресторанів та кав’ярень і принесли квітку кельнеру, який цілий рік їх обслуговував», -  каже президент Гільдії рестораторів Марк Зархін.

І, звичайно, львівські ресторатори та директори також цьогоріч візьмуть участь у святкуваннях. Як і в попередні роки, вони на кілька годин переодягнуться на кельнерів і на рівні з офіціантами обслуговуватимуть гостей. Як показує досвід попередніх років, ресторатори на це йдуть з задоволенням. А після роботи з задоволенням перераховують отримані чайові.

Цьогоріч вперше відбудеться майстер-клас із сервірування столів та подачі страв і напоїв, а також вже традиційне «кельнер-паті» у одному з нічних клубів Львова.

Окрім того, кращі кельнери міста будуть відзначені грамотам згідно поданих заявок керівниками ресторанів, кав’ярень та кафе (на їх власний розсуд). Заявки приймаються  до 15 год. 18 травня у відділі економічного розвитку управління економіки департаменту економічної політики Львівської міської ради за адресою пл. Ринок, 1, кім. 429, тел.: 297-57-64, факс 235-42-26.

Нагородження відбудеться 21 травня о 15:00 год у великій сесійній залі Ратуші, кабінет 202.

Нагадаємо, у Львові працює близько 900 закладів ресторанного господарства, понад 500 з них знаходяться в центральній частині міста.

Джерело: http://kava.lviv.ua

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: