Львів'яни перемогли в Українському чемпіонаті бариста

Share on Facebook

 

На IX Українському Чемпіонаті бариста (бариста - фахівець з приготування кави - Kava) Наталія Куранакова подивувала суддів не лише фірмовим авторським напоєм та відмінним капуччино, а й тим, що третій, обов’язковий напій конкурсу – еспресо – подавала у двох різновидах – холодним та гарячим. За словами Наталі, обидва еспресо надзвичайно смачні.


чемпіонат кави

Наталі Куранаковій – двадцять три, у “Креденс кафе” дівчина працює уже два роки. Каже, що до чемпіонату її готувала тренер з Польщі. Впродовж місяця львівська бариста поглиблювала свої навики у кавовій майстерності. Змагатись в конкурсі було нелегко, адже всі учасники були дуже добре підготовлені. “Це не була боротьба, ми всі вболівали один за одного в фіналі, всі ми варті перемоги. Найважливіше було зібрати всі свої хвилювання, адже перемагає той, хто може володіти собою”, – розповідає переможниця.

Не лише холодне та гаряче еспресо сподобалось суддям, а й авторський напій дівчини. Наталя розповідає, що в його складі є, звісно, еспресо – як основа, а ще ройбуш та мінеральна газована вода. Авторський напій дівчини був холодним, а охолоджувала бариста його замороженим екстрактом кураги.

Друге місце в Українському чемпіонаті виборов також львів’янин Назарій Шуляк (“Креденс кафе”), третє – Роман Смирнов, який представляв полтавський “Кофеїн”. Четверте дісталось львів’янці Юлії Сайчук зі “Світу кави”.

А уже 22-26 травня Наталя Куранакова представлятиме Україну на Світовому Чемпіонаті бариста, який відбудеться у Мельбурні.

Джерело: kava lviv ua

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: