Россільгоспнагляд заборонив ввозити м’ясо з України

Share on Facebook

 

Россільгоспнагляд ввів тимчасові обмеження на ввезення до Росії м’ясної продукції українського підприємства ТОВ "Фенікс".


477Видання зазначає, що експерти відомства виявили в мороженій свинині цього підприємства підвищений вміст рактопаміна.

Як відомо, з 11 лютого Россільгоспнагляд призупиняє поставки з США в Росію свинини, яловичини, свинячої і яловичої вторсировини і готової м'ясної продукції із них. Це пов'язано саме з рактопаміном, що міститься в американському м'ясі.

Як повідомило виданню джерело в Россільгоспнагляді, представники служби вважають, що «Фенікс» ввозить у Росію м'ясо з США.

У 2012 році, за даними Національної м'ясної асоціації, з усіх українських підприємств у Росію постачалося до 2 тисяч тонн м'яса щомісяця.

Частка України у російському м'ясному імпорті - 2,7%, розповів керівник виконкому Національної м'ясної асоціації Сергій Юшин. При цьому ТОВ "Фенікс" - найбільший постачальник з України в Росію.

За словами джерела в Россільгоспнагляді, з 54 проб продукції "Фенікса" підвищений вміст рактопаміна виявлено в 47. Прес-секретар державної ветеринарної та фітосанітарної служби України Анатолій Осадчий повідомив, що вирішення проблеми вже обговорювалося на переговорах з Россільгоспнаглядом. Незабаром на українських м'ясних підприємствах очікують російські комісії з додатковою перевіркою.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: