Дослідження ГМО: що чекає наших нащадків?

Share on Facebook

gmo_sho-nas-chekaje


Зважаючи на важливість донесення до громадськості власних результатів дослідження з ГМО, Федерація органічного руху України запросила до України д. б. н. Ірину Володимирівну Єрмакову. З-поміж актуальних питань для обговорення Федерація визначила такі: передбачення можливих варіантів розвитку подій у майбутньому при споживанні ГМ-продуктів, визначення якісних переваг споживання органічної їжі тощо. 3 вересня 2009 р. відбулася прес-конференція за участю пані Єрмакової та президента Федерації к. е. н. Милованова Євгена Володимировича. Ірина Єрмакова відзначила, що скорочення різноманітності базових продуктів зумовлює поступовий перехід на неприродне харчування. Це, у свою чергу, призводить до неминучості генетичної небезпеки, загрози збереження генетичних ресурсів і людини, а також джерел її харчування. Якщо хворіють і перестають давати потомство пацюки, то що ж тоді чекає людей?

Євген Милованов переконаний, що розвиток генної модифікації спочатку ототожнювався з благом. І лише згодом було досліджено, якою бідою і загрозою для людства є ГМО. Президент Федерації додав, що органічні продукти можуть стати чи не єдиним гарантованим джерелом отримання безпечних, якісних, здорових і сертифікованих за міжнародними стандартами продуктів харчування. Додає впевненості й той факт, що при веденні органічного агровиробництва категорично заборонено застосування ГМО на будь-яких стадіях виробництва. До цього переліку варто віднести хімічно синтезовані мінеральні добрива, засоби захисту рослин, антибіотики, штучні барвники, ароматизатори і консерванти.

Для українського сільського господарства і переробної промисловості надзвичайно важливим є розвиток безпечного, відкритого для людей та природи органічного напряму господарювання. У зв’язку з цим виробництво органічної продукції є реальною можливістю виходу на внутрішній та зовнішній ринки продовольства для українських виробників. Завдяки органічному виробництву нашим нащадкам гарантована безпека не лише у продовольчій галузі, а й у сфері харчування.l

 

 

Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 02' 2009

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: