ГМО може викликати глобальне потепління

Share on Facebook

 

Російські вчені попередили міжнародну громадськість про те, що ГМО може стати головним винуватцем зміни клімату на планеті.


Широке поширення генетично модифікованих організмів (ГМО) несе великі біологічні ризики для людини і навколишнього середовища, попередили російські вчені на 12-й міжнародному симпозіумі з безпеки ГМО, який відбувся у вересні в місті Сент-Луїс (штат Міссурі) США.
- Клімат може ставати іншим не тільки через фізичні і хімічні фактори, але й через біологічні загрози - через нові штучно створені організми, наприклад, рослини, стійкі до комах-шкідників, руйнуються харчові ланцюжки, порушується біологічна рівновага, - пояснила «Известиям» еколог, доктор біологічних наук Ірина Єрмакова, яка представляла на міжнародному симпозіумі Російську академію наук.
Ще одна небезпека: неконтрольоване проникнення чужорідних ДНК-вставок призводить до того, що з'являються мутовані організми, що не дають потомства. Єрмакова говорить про те, що в перспективі не виключено «глобальне безпліддя живих організмів» і знову ж таки, як наслідок, різке скорочення біорізноманіття. У міру глобалізації використання ГМО буде збільшуватися і його внесок у зміну клімату.
- Клімат формується за допомогою тварин і рослин. Зруйнуємо біосферу - змінимо клімат. Не буде рослин - значить не буде кисню, зникнуть комахи - значить не буде запилення, відтворення. Все пов'язано в ланцюжку, - пояснила біолог.
Глобальну небезпеку ГМО для навколишнього середовища найкраще, на думку Єрмакової, ілюструють досліди з льодоутворюючими бактеріями - Pseudomonas syringae і Erwinia herbicola. Вчені придушували певний ген у цих бактерій і висаджували на листя рослин, щоб ті краще переносили заморозки. Експеримент вдався, рослини менше мерзли. Але побічний ефект виявився неприємним: бактерії з пригніченими генами витіснили звичайні бактерії свого виду. Якщо цей процес відбудеться в глобальному масштабі, то можна прогнозувати екологічне лихо, опадів стане значно менше.
- Я знайомий з її гіпотезою і припущенням про вплив порушення кристалізації на клімат. Але у мене немає фактичних даних, логістичний ланцюжок я поки не простежую в цих висновках. Порушення харчових ланцюжків через ГМО та порушення кристалізації, звичайно, доведено в наукових дослідженнях. Але екстраполювати все це на зміну клімату так категорично я б не став. Зміна клімату пов'язана з багатофакторною системою, в якій діяльність людини відіграє важливу роль, - говорить старший науковий співробітник Інституту біології розвитку ім. Н. К. Кольцова Олександр Баранов
У той же час Баранов вважає, що через маловивченість впливу ГМО на навколишнє середовище, можна робити будь-які фантастичні прогнози наслідків створення нових мікроорганізмів: зміниться генетична структура живих організмів, почнуться непередбачувані появи будь-яких білків, може бути, спонтанно виникатимуть якісь мікроорганізми, які будуть виділяти токсичні речовини, що забруднюють навколишнє середовище більше промисловості.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: