«Світ кави» - кав’ярня року у Львові

Share on Facebook

 

Львівська кав’ярня «Світ кави» перемогла у конкурсі та стала найкращою кав’ярнею року. Результати кавового туру озвучили 30 вересня на церемонії вручення нагород кав’ярням-переможцям VI Міського свята «На каву до Львова».


262Цього року кав’ярні змагались у восьми номінаціях.

У виборі переможців оцінювали привітність та освіченість персоналу, знання іноземних мов, якісне обслуговування, вивіску. Також брали до уваги екстер'єр, інтер'єр та підсвічування закладу у вечірній час.

В номінації "Кава в турці" перемогла кав’ярня "На бамбетлі", у номінації "Кава з собою"–«Креденс кафе», у номінації "І до кави" – "Лігумінка". Найгостиннішою кав’ярнею стало "Кафе 1", а приз за мистецьку кав’ярню виборола "Штука". У номінації "Кавова легенда Львова" переміг "Кентавр", а відкриттям року стало "Esse Florese".

Переможці отримали грамоту і пам’ятні сувеніри, які прикрашатимуть інтер’єр кав’ярень.

"Львів’яни знають, що таке справжня кава. Вона в нас гірка, солодка, з кислинкою, але завжди має особливість - це є справжня львівська кава. Водночас приготування кави - це інтимний момент, бо кава замішується на любові і тоді це справжня кава", – сказав міський голова Львова Андрій Садовий, який оголосив переможця "Найкращої кав’ярні 2012".

Додамо, що в 2010 році кав’ярню «Світ кави» також було обрано найкращою кав’ярнею Львова.
Нагадаємо, голосування за номінацією «Найкраща кав'ярня 2012 року» відбувалось в три етапи: голосування у кав’ярнях з допомогою бюлетенів – 50%, голос кавових Короля та Королеви – 10% та інтернет-голосування – 40%.

Додамо, що участь в номінації «Найкраща кав`ярня 2012» взяли кав’ярні: «На бамбетлі», «Світ кави», «Віденські булочки», «Kredens Cafe», «Львівська копальня кави», «Esse Florese», «Віденська кав’ярня», «Кілікія», «Кафе 1», «Лігумінка», «Львівські пляцки», «Манускрипт», «На бамбетлі», «Солодка скриня», «Штука», «Штрудель хаус», «Цукрарка».

Нагадаємо, 29 вересня у межах VI Міського свята «На каву до Львова» було визначено найкращого баріста Західної України і на площі Ринок запрацювала Кавова пошта “Зі Львова з любов'ю”.

Хочемо наголосити, що у кав'ярні "Світ кави" Ви можете знайти також і органічну продукцію.

Додамо, що торік під час Міського свята кави також обирали найкращу кав’ярню міста. Тоді найбільше голосів здобула Gloria Jean’s Coffees. Окрім того, в номінації «На каву і до кави» перемогу здобула кав’ярня «Цукерня», а в номінації «Відкриття року» - Kredens Cafe.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Ваша адреса електронної пошти:
Коментар: